Menu

LOGO

Real Madrid seděl na Bernabeu proti RCD Espanyol. RCD Espanyol vstřelil gól v prvních 8 minutách hry, což okamžitě zažehlo atmosféru zápasu. Mnoho fanoušků, kteří měli na scéně Fotbalové dresy, bylo svědkem tohoto neuvěřitelného gólu, ale po vstřelení tohoto gólu RCD Espanyol v tomto zápase nad Realem Madrid nedosáhl.
Poté, co Real Madrid vstřelil branku RCD Espanyol v pouhých 8 minutách hry, zahájil Real Madrid šílený protiútok. Vinícius mladší pronikl s míčem do pokutového území a po několika obráncích RCD Espanyol vstřelil branku, pomohl týmu vyrovnat skóre, což fanoušky v dres Real Madrid bouřlivě slavilo, a poté hráči Realu Madrid Militão a Asensio vstřelili góly, aby pomohli týmu. tým porazil RCD Espanyol 3-1.
V současné době má Real Madrid ve 25 kolech na kontě 56 bodů za 17 výher, 5 remíz a 3 prohry, což je druhé místo v lize, 9 bodů za první Barcelonou. Pro Real Madrid je letos těžké vyhrát ligu, takže se Real Madrid bude více soustředit na Ligu mistrů. výkon na hřišti.