Menu

LOGO

Real Madrid otočil Almeríi 3:2 poté, co doma zaostával o dva góly. Necelou minutu hry odehrála Almería nádherný zápas po krádeži ve středu zálohy. Ramazani v pohodlném Fotbalové dresy prostřelil pokutové území a ve 43. minutě rozvlnil síť. O několik minut později Gonzálezova razantní střela zpoza pokutového území znovu zaklepala na dveře Realu Madrid. V závěru poločasu vedl hostující tým 2:0.
Ve druhém poločase Real Madrid jasně vyzval k protiútoku a během 10 minut vstřelil 2 góly v řadě. V 57. minutě se hráč Almeríe dopustil faulu rukou v pokutovém území a byl odsouzen k pokutovému kopu. Bellingham udělal pokutový kop a získal zpět vítězství pro Real Madrid. V 67. minutě Vinicius mladší na hranici malého pokutového území ramenem doklepl centr svého spoluhráče do sítě a Real Madrid srovnal skóre.
V přestávce se Real Madrid postaral o rozhodující vítězství. Bellingham, který měl na sobě dres Real Madrid č. 5, hlavičkoval a Carvajal pozdní střelou před branku vstřelil vítězný gól a pomohl týmu k zisku cenných 3 bodů. Po vítězství v této hře má tým o zápas méně. Real Madrid je s 51 body na druhém místě v La Lize, jeden bod za Gironou na vrcholu.