Menu

LOGO

Zápas mezi FC Barcelona, která se umístila na 1. místě v La Lize, a Elche, která se umístila na posledním místě, skončil. Před zápasem mnoho fanoušků spekulovalo, že půjde o zdrcující hru. Není pochyb o tom, že útočníci FC Barcelona Fati, Lewandowski a Ferran Torres zabili přímo obránce Elche, takže fanoušci v Fotbalové dresy divoce slavili.
V 19. minutě hry zastavil Lewandowski míč v pokutovém území a sklepl obránce a trefou skóroval, čímž pomohl týmu otevřít první branku utkání. V 65. minutě se prosadil Lewandowski v dres FC Barcelona č. 9 a vstřelil branku, hra skončila, Fati a Ferran Torres vstřelili každý gól. Lewandowski vstřelil 2 góly a přidal 1 asistenci, když FC Barcelona porazila Elche 4:0.
V této hře poslal FC Barcelona základní sestavu 400 milionů eur, zatímco Elche měl pouze 28,5 milionů eur. V hodnotě hráčů obou týmů je obrovský rozdíl. Elche, která se řadí na poslední místo, je 14 bodů za bezpečnostní zónou sestupové zóny a další sezóna je téměř potvrzena. Tým sestoupí.