Menu

LOGO

Atlético de Madrid porazilo venku Rayo Vallecano 2:1. Tento tým ze stejného města přinesl Atléticu de Madrid spoustu problémů, ale Atlético de Madrid si v poslední době vede velmi dobře. V lize vyhrálo 5 po sobě jdoucích vítězství a umístilo se s 57 body Za třetí, od Realu Madrid, který je na druhém místě v La Lize, ho dělí jen 2 body. Zdá se, že mnoho fanoušků v Fotbalové dresy vidělo Atlético de Madrid, které před dvěma lety vyhrálo šampionát La Ligy.
Ve 22. minutě hry vstřelil první branku týmu Molina. O dvě minuty později skóroval hlavou spoluhráč Mario Hermoso a skóre zvýšil, i když Fran Garcia stáhl jeden zpět. Atlético de Madrid nakonec porazilo Rayo Vallecano 2:1.
Hráči Atlética de Madrid se sice před začátkem sezóny hodně zranili, ztratili tolik bodů, ale Griezmannův stav se stále zlepšuje, na mistrovství světa v Kataru si vedl velmi dobře a udržoval si velmi dobrou kondici Když se vrátil do ligy, aby pomohl týmu. Tým vyhrál mnoho zápasů a nošení dres Atlético Madrid mu vrátilo pocit ze hry.